Izvēlne

Plašākais kases aparātu un sistēmu piedāvājums Jūsu tirdzniecības vietai

Laika maiņa - uzmanību visiem CHD iekārtu lietotājiem.
 
Svētdien, 28. martā, naktī no sestdienas uz svētdienu Latvijā notiks pāreja no ziemas laika uz vasaras laiku, pulksteņa rādītāju pagriežot vienu stundu uz priekšu.

Kases aparāti laika maiņu veiks automātiski, lai šis process norisinātos korekti rekomendējam naktī no 27. marta uz 28. martu CHD kases aparātus, hibrīda kases aparātus un kases sistēmas atstāt ieslēgtas.

Ja tomēr kases aparāts, hibrīda kases aparāts vai kases sistēma bijusi izslēgta - pēc tās ieslēgšanas lūdzam nogaidīt vismaz 1 min. – nespiežot nevienu taustiņu!


COVID-19 paziņojums!

Apzinoties jaunā koronavīrusa “Covid-19” izplatības pieaugumu un draudiem, ko tas rada personu veselībai, uzsveram, ka uzņēmuma augstākā prioritāte ir maksimāli samazināt riskus mūsu darbinieku un Jūsu veselībai. Mēs rūpīgi sekojam līdzi LR Veselības ministrijas, SPKC un citu atbildīgo iestāžu ieteikumiem un vadlīnijām, aicinām to darīt arī Jums.

Tādēļ no 2020. gada 26. oktobra 
- CHD telpās apmeklētāji drīkst ierasties tikai lietojot sejas masku; 
- Aicinām iekārtas, kas nogādātas uz remontu, atstāt CHD rīcībā un ierasties tām pakaļ pēc vēlāka uzaicinājuma, negaidot CHD telpās.
Vēlamies Jūs informēt, ka visām iekārtām, kas nogādātas mūsu ofisā, tiek veikta virsmu apstrāde ar dezinfekcijas līdzekļiem, pirms šīs iekārtas nonāks pie mūsu kolēģiem. Šis process var paildzināt laiku, kas nepieciešams iekārtu servisam. 

Tāpat kategoriski lūdzam personas ar jebkādām akūtas elpošanas ceļu infekcijas pazīmēm vai paaugstinātu ķermeņa temperatūru, kā arī personas, kurām saskaņā ar valstī noteiktajām vadlīnijām ir jāatrrodas pašizolācijā, neierasties CHD birojā. To nepieciešams ievērot, lai CHD darbinieki arī turpmāk varētu Jūs veiksmīgi apkalpot.

Ceram uz Jūsu sapratni.

Par tālākām izmaiņām mūsu darbā, ja tādas būs nepieciešamas, informēsim šeit.
CHD

Mūsu produktu

kategorijas