Izvēlne

Plašākais kases aparātu un sistēmu piedāvājums Jūsu tirdzniecības vietai

Mūsu produktu

kategorijas

COVID-19 paziņojums!

Apzinoties vīrusa “Covid-19” augstos izplatības rādītājus un draudus, ko tas rada personu veselībai, uzsveram, ka CHD augstākā prioritāte ir maksimāli samazināt riskus mūsu darbinieku un Jūsu veselībai. Mēs rūpīgi sekojam līdzi LR Veselības ministrijas, SPKC un citu atbildīgo iestāžu ieteikumiem un vadlīnijām, aicinām to darīt arī Jums.

Tādēļ
- CHD telpās apmeklētāji drīkst ierasties tikai lietojot sejas masku; 
- Aicinām iekārtas, kas nogādātas uz remontu, atstāt CHD rīcībā un ierasties tām pakaļ pēc vēlāka uzaicinājuma, negaidot CHD telpās.
Vēlamies Jūs informēt, ka visām iekārtām, kas nogādātas mūsu ofisā, tiek veikta virsmu apstrāde ar dezinfekcijas līdzekļiem, pirms šīs iekārtas nonāks pie mūsu kolēģiem. Šis process var paildzināt laiku, kas nepieciešams iekārtu servisam. 

Tāpat kategoriski lūdzam personas ar jebkādām akūtas elpošanas ceļu infekcijas pazīmēm vai paaugstinātu ķermeņa temperatūru, kā arī personas, kurām saskaņā ar valstī noteiktajām vadlīnijām ir jāatrrodas pašizolācijā, neierasties CHD birojā. To nepieciešams ievērot, lai CHD darbinieki arī turpmāk varētu Jūs veiksmīgi apkalpot.

Ceram uz Jūsu sapratni.
Paldies!
CHD