Izvēlne

Par mums

Computer Hardware Design SIA (CHD) dibināta 1991.gadā un jau no pirmsākumiem mēs strādājam Tirdzniecības Automatizācijas Sistēmu sfērā. 

Šodien CHD ir Latvijā lielākais kases aprātu un tirdzniecības aprīkojuma ražotājs, piegādātājs un apkalpotājs. Mūsu klienti ir gan profesionāli mazumtirgotāji, gan lielveikalu ķēdes. CHD pieredze un piedāvātie produkti, apvienojot ar lielisku servisu, ļauj veikaliem nodrošināt visaugstāko klientu tehniskās apkalpošanas kvalitāti, samazināt izmaksas, veikt precīzu produktu un naudas uzskaiti.

25 gadu laikā esam uzkrājuši milzīgu pieredzi, kura ļauj mums piedāvāt saviem klientiem visatbilstošākos kases aparātus, kases sistēmas, svītrkodu lasītājus un printerus, elektroniskos svarus, portatīvos datu terminālus, svēršanas-pakošanas un marķēšanas iekārtas, naudas apstrādes tehniku un programmatūru. 

CHD produktu pamatkodolu veido pašu izstrādāti un ražoti kases aparāti un kases sistēmas. Pateicoties ilgstošai sadarbībai ar pasaulē lielākajiem ražotājiem, spējam nodrošināt praktiski jebkuras sarežģītības tehniskos risinājumus pašiem prasīgākajiem tirgotājiem.

Sadarbībā ar Latvijas programmatūras ražotājiem, esam radījuši iespēju nodrošināt savienojumu starp mūsu piedāvātajiem produktiem un Latvijā populārākajām finanšu uzskaites, ražošanas un izplatīšanas programmām.

Kopš 2004. gada CHD zīmola produkti tiek veiksmīgi izplatīti ārpus Latvijas. CHD filiāle Lietuvā nodrošina līdzvērtīgu servisu kaimiņos. Šodien CHD iekārtas var iegādāties vairāk kā 15 Eiropas valstīs un to skaits turpina augt.

 

Dalība izstādes “RBTE 2017”, "RETAIL NOW 2017" bija iespējama, pateicoties programmai “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”, ko finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds nacionāla attīstības plāna 2014.–2020. gadam ietvaros. Līgums Nr. SKV-L-2016/555 no 11.07.16.